Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wieszające się kierunki-wymiana włącznika świateł awaryjnych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wieszające się kierunki-wymiana włącznika świateł awaryjnych

    SZukanie nie boli :evil:
    Forum - Octavia Club Polska

  • #2
    wieszające się kierunki-wymiana włącznika świateł awaryjnych

    Wieszają mi się kierunki.
    Wyczytałem że to wina włącznika świateł awaryjnych. Jak się go demontuje (wyciąga)
    Mam starą deskę tą szeroką auto z 98'.
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

    Komentarz


    • #3
      Re: wieszające się kierunki-wymiana włącznika świateł awaryj

      Zamieszczone przez kokospeed
      Wieszają mi się kierunki.
      Wyczytałem że to wina włącznika świateł awaryjnych. Jak się go demontuje (wyciąga)
      Mam starą deskę tą szeroką auto z 98'.
      nie koniecznie wyłącznika mozliwe że przekaznik od kierunków

      Komentarz


      • #4
        kokospeed, Ja mam u siebie wąską deskę i swój przełącznik od awaryjnych ,rozebrałem i pilnikiem ( iglakiem ) przeczyściłem styki i od tego momentu problemy się skończyły,a minęło już prawie dwa lata.
        Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
        jak pomogłem to daj punkcik
        sprzęgło od G 60

        Komentarz


        • #5
          ale jak wyciągnąć ten włącznik i gdzie znajduje się przekaźnik?
          "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
          A.M. Neville "Właściwości betonu"

          Komentarz


          • #6
            przekaznik za włącznikiem awaryjnych powinien byc słychać jak pyka, anie wiem jak wyjąć musisz pokombinowac

            Komentarz


            • #7
              Nie koniecznie włącznik awaryjnych, ojciec miał to samo, okazała się wadliwa manetka od wrzucania kierunków. Wymieniłem i błoga cisza

              Komentarz


              • #8
                Niewiem jak wyciaga się w szerokiej desce,ale znalazłem tylko info.o wąskiej desce,może to w czymś pomoże.
                SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
                Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                jak pomogłem to daj punkcik
                sprzęgło od G 60

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam starą deske rozdzielczą tą dużą, taka jak tutaj Forum - Octavia Club Polska tu jest inny przełącznik.
                  Manetka raczej sprawna, choć nie mam jak sprawdzić. Nie mam na podmianę.
                  W którym miejscu jest ten przekażnik? Myślałem że jest zintegrowany z włącznikiem awaryjnych.
                  "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
                  A.M. Neville "Właściwości betonu"

                  Komentarz


                  • #10
                    z tego co wiem to jest zintegrowany włącznik z przekażnikiem awaryjnych i jego wymień lub spróbuj wyczyścić
                    jakby co posiadam kabel vag

                    Komentarz


                    • #11
                      ok Ale jak go wyciagnąć zdemontować osłony nawiewów, wydłubać? Nie chce za bardzo zniszczyć deski. Ktoś już wyciągał ze starej deski?
                      "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
                      A.M. Neville "Właściwości betonu"

                      Komentarz


                      • #12
                        Wystarczy go podważyć śrubokrętem lub czymś płaskim od spodu i powinien wyjść bez demontażu nawiewów
                        jakby co posiadam kabel vag

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez pablokinah
                          z tego co wiem to jest zintegrowany włącznik z przekażnikiem awaryjnych i jego wymień lub spróbuj wyczyścić
                          Czyszczenie nic nie da bo to czysta elektronika
                          U mnie wymieniałem niedawno bo tez po włączeniu kierunku mrugnął tylko raz i koniec, a później to już w ogóle nie zaświecał się o czym przekonałem się wyjeżdżając w nocy z garażu no i wtedy szybko do sklepu bo lepiej wymienić przerywacz jak płacić mandat i odbierać dowód rejestracyjny z komisariatu policji :/
                          Oryginał na allegro około 100zł z przesyłką, a ja kupiłem jakiś zwykły zamiennik firmy VIKA na Allegro za około 42zł z przesyłką - póki co działa i mam nadzieję że jeszcze ze 100k km wytrzyma.
                          Wymiana banalnie prosta - jak na podanym wyżej poście - O1 z nową deską.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez piotr-pacek
                            Czyszczenie nic nie da bo to czysta elektronika
                            Guzik prawda,u mnie dało,przeczyściłem styki i wszystko jest ok
                            piotr-pacek, A próbowałeś czyścić :?:
                            Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                            jak pomogłem to daj punkcik
                            sprzęgło od G 60

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X